Haber

Beylikdüzü Belediyesi ArtContact İstanbul 3. Çağdaş Sanat Fuarı’nda Sanatseverlerle Buluştu

Beylikdüzü Belediyesi ‘ArtContact İstanbul 3. Çağdaş Sanat Fuarı’ üçüncü kez sanatseverlerle buluştu. 40 ülkeden sanatçının eserlerinin sergilendiği fuar, BeylikdüzüBelediye de fotoğraf ve heykel seçkisiyle katıldı.

Beylikdüzü ArtContact İstanbul 3. Çağdaş Sanat Fuarı’nda Belediye Sanat Koleksiyonu Fotoğraf ve Heykel Seçkisi sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen fuarda; 100’e yakın katılımcı, 1.500’ün üzerinde sanatçı, 4.500’e yakın eser ve 40 ülkeden sanatçının eserleri sergilendi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen sanat fuarında Beylikdüzü Belediyenin fotoğraf atölyeleri, heykel sempozyumları ve sanat buluşmalarıyla ilçeye kazandırdığı 14 eser var. Sanatseverler, 4 Haziran 2023 tarihine kadar 11:00-20:00 saatleri arasında B-06 numaralı stantta alandaki eserleri ziyaret edebilecek.

Galeri Beylikdüzü de bu yıl ilk kez ArtContact İstanbul fuarına katılarak 17 eser ve atölyelerden elde edilen eserlerle fuarda yerini aldı. Sanat fuarında A-15’teki standında Ekrem İmamoğlu’nun Özel Koleksiyonu’ndan bir kesitin yer aldığı “Kadın, Demokrasi ve Özgürlük” temalı seçki sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

derebucakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu