Haber

Yol Çalışmaları Nedeniyle Trafik Düzenlemeleri

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gitmek, trafik işaret ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Edirne Babaeski-Havsa kavşakları istikametinde üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle karayolunun sol ve orta şeritleri trafiğe kapatılarak sağ şeritten ulaşıma izin veriliyor.

Uşak-Denizli yolunun 17-19. Kırka Köprüsü’ndeki imalat çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümünden trafik akışı çift yönlü sağlanıyor.

Ankara Etraf Karayolu Konya-Pozantı kavşakları 1-6. kilometre, Pozantı Kavşağı yönü üst yapı onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılarak, ulaşım başka yönden, ikili ve denetimli olarak yapılıyor.

Osmaniye-Gaziantep yolu 15-48. Çeşitli bölümlerdeki üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak devam etmektedir.

Osmancık-Merzifon-Havza yolunun 57-61. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak yapılıyor.

Of-Çaykara yolu, 18-21. Kilometresindeki üretim çalışması nedeniyle kısa süreliğine trafiğe kapatılıyor.

Nevşehir-Aksaray yolunun 4-10. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü ulaşım sağlanıyor.

Diyarbakır-Mardin karayolu 8-9. Kilometrelerce süren imalat çalışmaları nedeniyle yolun sol tarafı trafiğe kapatıldı. Bu bölgede ulaşım sağ şeritte devam ediyor.

41-45 Elmalı-Finike yolu. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle servis yolundan ulaşıma çift taraflı izin veriliyor.

Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun 51-56. Bozüyük-İnegöl istikameti kilometrelerce asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup, ulaşım İnegöl-Bozüyük istikametinden çift yönlü olarak yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu